Niezwykła więź między gigantycznym psem i dzieckiem

Ludzie od dawna postrzegają psy, jako swoich wiernych przyjaciół. Profil Hinckleya na Instagramie jest tego doskonałym potwierdzeniem.

Hinckley jest przedstawicielem rasy golden retriever. Jego przygody śledzi w za pośrednictwem mediów społecznościowych ponad 40 tys. osób. Internauci komplementują wygląd psa, jego stylizacje. Czworonóg często pozuje w chustkach, które jego właściciele wiążą mu na szyi.

Jednak tym, co najbardziej przyciąga użytkowników Instagrama, nie jest wygląd psa, a niezwykła relacja, którą czworonóg nawiązał z nowym członkiem rodziny.

– Kiedy po raz pierwszy przywieźliśmy Teddy’ego do domu, Hinckley pomyślał, że przynieśliśmy mu nową zabawkę, którą kupiliśmy specjalnie dla niego. Był centrum naszego świata przez rok, więc rozumiem, dlaczego tak uważał – powiedziała Whitney, opisując, w jakich warunkach kiełkowała znajomość psa i noworodka.

View this post on Instagram

A post shared by Hinckley Parks (@hinckleyparks)

Kobieta w jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak powoli pies oswajał się z myślą o tym, że będzie musiał dzielić dom z nowym lokatorem. Teddy i Hinckley są teraz nierozłączni.

Źródło: metro.co.uk, instagram.com/hinckleyparks

Komentarz