Adoptował suczkę ze schroniska. Kilka miesięcy później uratowała mu życie

Brian adoptował 6-letnią suczkę kilka miesięcy temu. Kiedy doznał udaru, pies dzięki szybkiej reakcji uratował mu życie. Historie opisali w mediach społecznościowych pracownicy schroniska.

Sadie to 6-letnia suczka rasy owczarek niemiecki. Jej poprzedni właściciele oddali ją do schroniska amapo-Bergen w Oakland w stanie New Jersey z powodu przeprowadzki.

„Była zdezorientowana i zagubiona – nagle straciła jedyną rodzinę, którą znała” – czytamy na profilu schroniska na Facebooku.

Sadie jest nerwowa przy kontakcie z nowymi ludźmi, co utrudniało adopcję. Mężczyzna o imieniu Brian postanowił jednak dać jej „Drugą szansę”

W ubiegłym tygodniu mężczyzna doznał udaru, w domu była tylko adoptowana suczka. Kiedy upadł, nie odstępowała go na krok, lizała go po twarzy, żeby nie stracił przytomności. Pomogła mu też doczołgać się do telefonu, dzięki któremu Brian wezwał pomoc.

„Tym razem to Sadie dała Brianowi drugą szansę. Mężczyzna przeżył dzięki jej oddaniu i szybkiej reakcji” – czytamy w poście.

Brian czuje się już lepiej i dochodzi do siebie w centrum rehabilitacyjnym. Sadie została na ten czas z jego rodziną, ale Brian codziennie widzi się z nią przez wideo połączenie.

„Oboje nie mogą doczekać się chwili, kiedy znów będą razem” – piszą w zakończeniu postu pracownicy schroniska.

„To twój anioł stróż”

Wpis pracowników schroniska szybko zyskał popularność w Internecie.

„Popłynęły mi łzy, kiedy to czytałam. To było ich przeznaczenie, żeby być razem” – napisała jedna z komentujących.

„Sadie to twój prawdziwy anioł stróż. Dobrze, że była wtedy z tobą i że czujesz się lepiej” – czytamy dalej w komentarzach.

„Sadie to bohaterka” – stwierdza kolejna osoba.

Źródło: Ramapo-Bergen Animal Refuge/Facebook
Fot: Ramapo-Bergen Animal Refuge/Instagram

Komentarz