Która kobieta ma największą pewność siebie? Twoja odpowiedź ujawni, jak radzisz sobie w życiu

Pewność siebie to cecha, która bez wątpienia pomaga w życiu. Pomaga walczyć ze stresem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprezentować się jak najlepiej, na przykład na rozmowie o pracę. Dodatkowo uważa się, że osoby pewne siebie są bardziej atrakcyjne.

Czy pewność siebie to cecha, którą widać gołym okiem? Eksperci od mowy ciała przekonują, że tak. Ich zdaniem osoby o dużej pewności sygnalizują ją poprzez pewne konkretne postawy, gesty czy sposób poruszania się. Czy jesteś w stanie to odgadnąć? Twoja odpowiedź zdradzi, jak radzisz sobie w życiu.

Psychotest: która kobieta jest najbardziej pewna siebie?

Na grafice poniżej przedstawione są sylwetki czterech kobiet. Każda siedzi w nieco innej pozie. Która z nich wydaje ci się najbardziej pewna na pierwszy rzut oka? Spróbuj nie zastanawiać się zbyt długi – liczy się pierwsze wrażenie i twoja intuicja. Pamiętaj, że tutaj nie ma poprawnych ani złych odpowiedzi. Twój wybór wskaże natomiast, jak ty sama radzisz sobie w życiu.

 

Wybierz postawę i przeczytaj interpretację:

Kobieta #1 

W twoim słowniku nie ma takiego słowa jak “problem”. Każda trudna sytuacja stanowi dla ciebie cenną życiową lekcję. Kochasz wyzwania, nie boisz się podejmować ryzyka i chcesz nieustannie się sprawdzać. Dlatego wciąż poszukujesz sposobów, by zdobywać nowe umiejętności i się rozwijać.

Kobieta #2 

Z natury jesteś spokojna i nigdy nie dajesz się ponieść emocjom. Musisz wszystko przemyśleć na chłodno, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nigdy nie poddajesz się impulsom – kierujesz się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Cenisz sobie swoją strefę komfortu, momentami nawet zbyt bardzo.

Kobieta #3 

Kierujesz się przede wszystkim emocjami. Decyzje, które podejmujesz, są uzależnione przede wszystkim od twojego nastroju, a ten zmienia się jak w kalejdoskopie. Zawsze ufasz swojej intuicji. Gdy na horyzoncie pojawia się problem, który cię przerasta, próbujesz przed nim uciekać.

Kobieta #4 

Jesteś niezwykle przebojowa, a pewność siebie to twoje drugie imię. Nie znosisz nudy i uwielbiasz, gdy wokół dużo się dzieje, a ty możesz być w centrum wydarzeń. Twoja pewność siebie idzie w parze z uporem. Nawet nie bierzesz pod uwagę, że twoje opinie są mylne, a rację może mieć ktoś inny.

One thought on “Która kobieta ma największą pewność siebie? Twoja odpowiedź ujawni, jak radzisz sobie w życiu

  • 20/11/2021 at 07:31
    Permalink

    #2 to Elżbieta Jaworowicz XD

    Reply

Komentarz

%d bloggers like this: