Zabawa psychologiczna bez żadnych pytań. Wystarczy spojrzeć na tajemniczy obrazek

Ludzka psychika kryje w sobie wiele tajemnic oraz mechanizmów, które są czasem trudne do rozgryzienia. Niekiedy długo zastanawiamy się nad swoją postawą, wyborami czy nastawieniem, aby w końcu uznać, że nie rozumiemy samych siebie.

Twórca tej niepozornej zabawy zachęca, by zaufać pierwszemu wrażeniu. Odpowiedź nie będzie przypadkowa. Interpretacja obrazka ma zależeć od tego, kim naprawdę jesteśmy. Każdy zwraca uwagę na inny szczegół.

Który element ilustracji rzuca ci się w oczy jako pierwszy? Pamiętaj, że pierwsza myśl jest zawsze najlepsza. Poniżej znajdziesz interpretację każdego z nich.

Twarz

W życiu nie zwracasz uwagi na szczegóły, ponieważ koncentrujesz się na większym celu. Potrafisz oddzielić sprawy ważne od tych zupełnie nieistotnych. Nie ma w tobie nic ze skrupulatnego perfekcjonisty. Liczy się efekt, a nie droga do niego.

Ptak

Z łatwością dostrzegasz najdrobniejsze detale, które przesłaniają ci całą resztę. Jesteś osobą nerwową i impulsywną. Niczego nie planujesz, bo z góry zakładasz, że i tak nic z tego nie wyjdzie. Wszystko chcesz zrobić jak najlepiej, a równocześnie obawiasz się nowych wyzwań.

Drzewo

Gałęzie są w tym przypadku symbolem miłości, która jest dla ciebie najważniejszą wartością i celem. Pragniesz uczuć niczym wody i jedzenia, a bez nich usychasz. Kiedy stworzysz udany związek — wtedy już nic nie jest ci straszne.

Łucznik

Na ten element ilustracji uwagę zwracają ekstrawertycy. Co w sercu, to na języku. Jesteś osobą energiczną, spontaniczną i niezwykle otwartą. Bardzo nie lubisz ciszy, którą zagłuszasz słowotokiem. W ten sposób łatwo o wpadkę, bo zdarza ci się powiedzieć za dużo.

Komentarz