Zrzuciła ponad 63 kg po tym, jak partner zostawił ją z powodu nadwagi

Josie po rozstaniu ze swoim partnerem, który upokarzał ją, wytykając nadwagę, zdecydowała zrobić coś ze swoim ciałem. – Byłam dziewczyną, której mój były nie chciał, stałam się więc stać kobietą, której nie mógłby mieć – powiedziała na filmie zamieszczonym w serwisie YouTube. Kobieta dzięki diecie i ćwiczeniom schudła ponad 60 kilogramów.


„Byłam w związku od 3 lat, zatraciłam się w nim, to było bardzo toksyczne. Zostawił mnie 2 dni po Nowym Roku, nie zdradził wprost powodu, po prostu nie chciał już ze mną być. Byłam całkowicie zaskoczona, wydarzenie to zmotywowało mnie do rozpoczęcia przygody z odchudzaniem. Chciałam pokazać mu, co stracił, później zakochałam się w fitnessie, i moją motywacją nie była już chęć zemsty. Była to podróż do pokochania i doskonalenia siebie”.


„Swoją przygodę ze światem fitnessu rozpoczęłam 2 tygodnie po rozstaniu. Skorzystałam z pomocy trenera, który nauczył mnie podstaw. Zaczęłam zdrowiej się odżywiać, ćwiczyłam codziennie, byłam po prostu bardziej aktywna fizycznie. Odstawiłam również fast foody”.

„Najtrudniejszy dla mnie był moment, w którym uświadomiłam sobie, o ile milsi są dla mnie ludzie, kiedy schudłam. Gdy miałam nadwagę, nikt nie zwracał na mnie uwagi, jak bym była niewidzialna. Ludzie patrzyli na mnie i oceniali, tylko przez pryzmat mojej wagi. Zmiana traktowania po tym, jak schudłam, była dla mnie niemałym szokiem”.


„Teraz moje życie całkowicie kręci się wokół fitnessu. Uwielbiam ten sport, jest teraz moją pasją. Zostałam trenerką i moim celem jest niesienie pomocy innym. Pomagam kobietom wzmocnić ich poczucie własnej wartości i osiągnąć ich cele fitness, krok po kroku. Uwielbiam również zajęcia na świerzym powietrzu oraz wędrówki”.

Josie ma kilka rad dla osób, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu.

„Zadaj sobie pytanie, dlaczego tak naprawdę chcesz zmiany. Gdy uświadomisz sobie główny powód, zacznij od wprowadzenia zmian w swojej codziennej rutynie. Najtrudniejszym etapem jest sam początek, gdy zaczniesz działać, zakochasz się w tym procesie. Ale przede wszystkim, nigdy nie pozwól nikomu cię zniechęcić”.

Zrzucenie 63 kilogramów zajęło Josie około 2 lata. Jest teraz na dobrej drodze do zostania profesjonalnym sportowcem. Sprawność fizyczna i dobre samopoczucie stały się jej życiowym celem.

„Bez względu na to, jaką zaczynasz podróż, czy jest to utrata wagi, czy kariera, zawsze miej świadomość, że jesteś zdolny do niesamowitych rzeczy. Jesteś godzien, aby osiągnąć wszystko, na co się zdecydujesz. Rób to, co cię uszczęśliwia i satysfakcjonuje. To twoja podróż, dlatego idź własnym tempem i nie zwracaj uwagi na krytykę”.

„Moja droga do utraty wagi zaczęła się od zemsty na moim byłym, z biegiem czasu zdałam sobie sprawę, że nie chodzi o niego, tylko o mnie”.

Źródło: instagram.com/josievr

One thought on “Zrzuciła ponad 63 kg po tym, jak partner zostawił ją z powodu nadwagi

  • 09/04/2021 at 04:17
    Permalink

    Ciekawy sposób myślenia: nie schudnie dla faceta, schudnie facetowi na złość. Dobrze że już z nią nie jest. PS. Metamorfoza spektakularna. Brawo!

    Reply

Komentarz

%d bloggers like this: