Ed Sheeran zagra w Polsce. Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Eda Sheerana — piosenkarz w przyszłym roku zagra koncert w Polsce w ramach swojej nowej trasy „+ – = ÷ x Tour”. 25 sierpnia 2022 r. wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Sprzedaż biletów ruszy już 25 września.

Ed Sheeranrozpoczne swoją nową trasę 28 kwietnia 2022 r., koncertem w Cork w Irlandii. W kolejnych tygodniach będzie występował m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Belgii, Francji i Danii. 25 sierpnia zagra w Polsce na PGE Narodowym w Warszawie.

Trasa Eda Sheerana zatytułowana „+ – = ÷ x Tour” odbędzie się na stadionach po raz pierwszy od jego przełomowej trasy „Divide Tour” z lat 2017 – 2019. Była to oficjalnie najpopularniejsza trasa, która przyniosła najwyższe zyski jeszcze przed jej zakończeniem.

Podczas przyszłorocznego tournée fani będą mieli okazje zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu „=”. Będą mogli również doświadczyć wyjątkowej produkcji, z okrągłą sceną na środku stadionu, na której Ed wystąpi w każdym kraju otoczony publicznością.

Bilety będzie można nabyć na stronie: www.edsheeran.com.

Komentarz