Jak wygląda twoje życie uczuciowe? Ten obrazek może wiele wyjaśnić

Dzisiaj mamy dla ciebie kolejny psychotest oparty na iluzji optycznej. Spójrz na obrazek i zastanów się, co na nim widzisz. Twoja odpowiedź zdradzi prawdę na temat twojego życia uczuciowego.
Co widzisz?

Głowę psa

Bardzo często dajesz się ponieść negatywnym emocjom. Wtedy widzisz świat w czarnych barwach i nie masz nadziei na poprawę swojego losu. Potrzebujesz kogoś, dzięki komu odzyskasz radość życia i uwierzysz w siebie. Taka miłość czeka na ciebie dosłownie za rogiem. Wystarczy, że otworzysz się na to, co szykuje dla ciebie życie. Zaufaj i bądź cierpliwa/y.

Serduszko

Miłość jest dla ciebie najważniejsza, i to w każdej postaci. Obdarzasz nią partnera/partnerkę, rodzinę, przyjaciół. Jesteś dla swoich bliskich ogromnym wsparciem i na to samo możesz liczyć z ich strony. Są w tobie ogromne pokłady dobra, czułości, życzliwości. Zasługujesz na miłość, a jeśli z jakichś względów teraz jej w twoim życiu brakuje, masz otwarte serce na to, co szykuje dla ciebie los.

Koty

Bardzo chciałabyś/chciałbyś zakochać się z wzajemnością w odpowiednim człowieku, który będzie dla ciebie wsparciem. Niestety, do tej pory twoje relacje były raczej krótkotrwałe. Ludzie pojawiali się w twoim życiu, a potem z niego znikali. Mimo to nie przestałaś/eś wierzyć w miłość. Masz duże poczucie własnej wartości, kochasz niezależność, ale nie zamykasz się na drugiego człowieka.

Komentarz