Jakie zwierzę widzisz jako pierwsze? Ten obrazek to ciekawy test psychologiczny

Testy osobowości oparte na prostych grafikach opierają się na podświadomych wyborach, dzięki czemu mogą powiedzieć wiele o naszej osobowości. Dostrzegając na nich konkretne detale, czy dokonując wyborów, kielujemy się wewnętrzną intuicją. Dzisiaj mamy dla ciebie kolejną taką zabawę.

Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi. Znajduje się na nim aż 7 zwierząt, ale jedynie to, które ujrzysz jako pierwsze, powie prawdę o twoich potrzebach dotyczących związku i partnera.

test psychologiczny

Jakie zwierzę zobrazowało się przed tobą jako pierwsze?

Delfin

Uwielbiasz bujać w obłokach i często ponosi cię fantazja. Od partnera/partnerki oczekujesz czegoś zupełnie odwrotnego, a mianowicie tego, by twardo stąpał po ziemi. Chcesz mieć u swojego boku kogoś, kto zawsze będzie umiał dostrzec racjonalny stan rzeczy.

Niedźwiedź

Lubisz, kiedy ktoś cię docenia. Chcesz, by bliska ci osoba wyrażała swoje uczucia zarówno słowami, jak i gestami. Drobne upominki, celebrowanie ważnych dla was dat – bez tego nie wyobrażasz sobie udanej relacji.

Krab

Pragniesz dotyku i czułości. Szukasz osoby, która będzie lubi się przytulać i trzymać za ręce tak samo, jak ty. Takie gesty są dla ciebie ważniejsze od słów.

Szczeniak

Masz dobre serce i zawsze najważniejsza jest dla ciebie druga osoba. Partnera/partnerkę traktujesz wyjątkowo. Otaczasz bliską ci osobę  opieką, jesteś wyczulona/y na jego nastrój, chcesz mu usuwać wszystkie kłody spod nóg. Pomyśl jednak również czasem o sobie.

Koń

Trudno zapracować na twoją ufność. Jesteś osobą upartą i wolisz zrobić coś osobiście niż powierzyć to drugiej połówce. Jeśli jednak ktoś już zdobędzie twoje zaufanie, potrafisz być czuła/y i oddana/y.

Kaczka

Miewasz skłonności do zbytniego przejmowania się nieistotnymi sprawami. Najdrobniejsze niepowodzenia czy spory wybijają cię z równowagi i psują humor na długi czas. U swego boku potrzebujesz osoby, która będzie umiała swoją czułością i wsparciem odciągnąć cię od męczących myśli.

Ptak

Jesteś wesołą i otwartą osobą, lubisz kontakt z ludźmi. Masz w sobie jednak ogromną potrzebę akceptacji. Najlepiej czujesz się wśród bliskich ci osób, którym ufasz bezgranicznie. Od partnera/partnerki oczekujesz lojalności, uważnego słuchania i chęci pomocy, gdy takiej będziesz potrzebować.

Komentarz