Para odtworzyła swoje zdjęcia ślubne po 50 latach małżeństwa

Carolyn i Kelly Gay obchodzili niedawno 50 rocznicę ślubu. Para uczciła swoje złote gody w niezwykle uroczy sposób, odtwarzając zdjęcia z dnia swoich zaślubin.

Carolyn i Kelly Gay pobrali się 12 marca 1971 roku w DSM First Church w stanie Iowa. Po 50 latach para nadal jest razem. Carolyn przeżyła raka piersi, a Kelly miał przeszczep nerki 17 lat temu. Państwo Gay są teraz aktywnymi członkami Iowa Donor Network – organizacji charytatywnej wspierającej leczenie. Mają troje dzieci i czworo wnucząt.

Aby uczcić złotą rocznicę ślubu, Carolyn wpadła na pomysł, aby wrócić do dnia, w którym powiedzieli sobie „tak”, odtwarzając zdjęcia z ich ślubnego albumu. Przygotowując się do tej sesji zdjęciowej, Carolyn trzy lata wcześniej zaczęła zapuszczać włosy, aby miały taką samą długość jak 50 lat temu.

Kiedy Carolyn przedstawiła swój pomysł mężowi, nie spodziewała się, że się zgodzi. Kelly oznajmił, że normalnie nie przywiązuje zbyt dużej wagi do takich okazji, ale 50. rocznica wydawała mu się ważną datą. W końcu niewiele jest osób, które spędziły ze swoją drugą połówką ponad pół wieku.

Para skontaktowała się z agencją fotograficzną. Wszyscy spotkali się w tym samym kościele, w którym para pobrała się 50 lat temu. Carolyn założyła swoją białą suknię ślubną, która nadal była idealnie dopasowana, a Kelly włożył garnitur. Agencja Two Hoyles Photography wykonała nowe zdjęcia, próbując odtworzyć obrazy jak najbliżej tych ze starego albumu ślubnego. Odtworzyli nawet to zdjęcie, na którym świeca w tle wydaje się wyrastać z głowy Kellyego.

 

Średnia długość małżeństwa w USA wynosi 8 lat. Od 40 do 50 procent małżeństw w Stanach Zjednoczonych kończy się rozwodem lub separacją.  Tak więc para, która przetrwała 50 lat, jest wyjątkowa. Chociaż Kelly wcale tak nie uważa: „Wiele przeszliśmy, ale nie wiem, czy przeszliśmy przez coś więcej niż inne pary. Nie sądzę, żebyśmy byli czymś wyjątkowym. Po prostu znaleźliśmy sposób na pokonanie trudnych chwil i cieszenie się tymi dobrymi”.

Źródło: facebook.com

2 thoughts on “Para odtworzyła swoje zdjęcia ślubne po 50 latach małżeństwa

 • 24/03/2021 at 17:15
  Permalink

  Super pomysł, świetne wykonanie 🙂

  Reply
 • 24/03/2021 at 17:55
  Permalink

  Para kochających się dwojga ludzi , 50 lat życia to nie same urocze chwile ale i takie, które trzeba przejść mimo ich nie wesołego czasu, bo takie też bywają. Para naprawdę sobie poświęcona i idąca za głosem Boga w sercu, przejdzie te trudne dni i będzie nadal razem zdobywać Mont Everest następnych lat małżeństwa. Bóg daje siłę i miłość do życia , coś wiem na ten temat, bo sama już żyję w małżeństwie sześćdziesiąty siódmy rok. Doczekałam się siedmiorga wnuków, czterech chłopców i trzech dziewczynek oraz dziewięciorga prawnucząt cudownych dzieciaków w tym trzech chłopczyków i sześcioro przeuroczych dziewczynek i mam nadzieję, że doczekam się następnych . Szczęśliwa babcia prababcia mimo różnych burz i za wirowań, ale zawsze z Panem Bogiem i Duchem Świętym.

  Reply

Komentarz

%d bloggers like this: