„Przyjaciele” spotkali się ponownie na planie, po 17 latach

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. 10 sezonów, na które składa się 236 odcinków, było emitowane w latach 1994-2004. Aktorzy spotykają się teraz, po 17 latach, na dawnych planach zdjęciowych. W specjalnym odcinku „Friends: Reunion” nie będą trzymali się scenariusza – będą to ich wspomnienia i luźne rozmowy na temat czasów spędzonych przed kamerami. Ma być bardzo sentymentalnie, wzruszająco, ale i wesoło – twórcy pokazali oficjalny zwiastun specjalnego odcinka. Stacja HBO Max wyemituje wspominkowy odcinek 27 maja.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer wracają na plany zdjęciowe serialu „Przyjaciele” by powspominać, sprawdzić siebie samych i zabrać widzów w nostalgiczną podróż. Producenci postanowili odsłonić kolejny rąbek tajemnicy i pokazali oficjalny zwiastun wyjątkowego odcinka, który będzie miał swoją premierę jeszcze w tym miesiącu.

Zwiastun specjalnego odcinka „Friends: Reunion”

Już 27 maja fani serialu „Przyjaciele” będą mogli powrócić do Central Perk i na kanapę jednego z najsłynniejszych mieszkań w Nowym Jorku. Po 17 latach od emisji ostatniego odcinka dla wielu osób kultowego serialu producenci postanowili zrobić niespodziankę fanom i ponownie jednoczyć Rachel, Monikę, Chandlera, Rossa i Joe’go. O ile do tej pory informacje, co wydarzy się w specjalnym, godzinnym odcinku były dawkowane bardzo oszczędnie, tak teraz HBO Max udostępnił na swoich kanałach oficjalny zwiastun, z którego dowiadujemy się już o wiele więcej.

Aktorzy nie będą wcielać się w postaci – odcinek ma polegać na autentycznych reakcjach obsady, która spotyka się po latach na planach zdjęciowych. Przypominają sobie konkretne sceny, uczucia, jakie towarzyszyły im podczas pierwszego czytania scenariusza, sprawdzają się nawzajem, czy pamiętają szczegóły z poszczególnych odcinków i opowiadają, co serial zmienił w ich życiu.

W specjalnym odcinku pojawią się także zaproszone gwiazdy, m.in. David Beckham, Lady Gaga, Reese Witherspoon, Cara Delevingne, Cindy Crawford czy James Corden.

 

Komentarz