Schronisko dla Schronisk. Skrzywdzone zwierzęta potrzebują nowego lokum

Akcja pod hasłem Schronisko dla Schronisk ma na celu znalezienie nowego lokum dla Fundacji Zwierzęta Podhala, której podopieczni już niedługo stracą dach nad głową. Każdy może pomóc uratować skrzywdzone przez los zwierzęta!

Schronisko dla Schronisk – wszystko na temat akcji

Schronisko dla Schronisk to akcja, która przypomina nam o tym, jak ważna jest pomoc potrzebującym – nawet ta najmniejsza. Razem możemy wiele zdziałać, a tym samym uratować niejedno istnienie. Celem akcji jest pomoc zwierzętom – w tej edycji Schronisko Smaków Magdy Gessler postanowiło pomóc Fundacji Zwierzęta Podhala, która znalazła się w kryzysowej sytuacji. Pierwszym krokiem było przekazanie niemal 300 kg pełnowartościowej karmy dla podopiecznych. Drugim, organizacja zbiórki na https://pomagam.pl/zwierzeta-podhala/, której celem jest zdobycie 5000 zł, choć jak wiadomo – im więcej, tym lepiej. Kolejnym krokiem w ramach akcji jest przekazanie 1% z czerwcowych dochodów Schroniska Smaków Magdy Gessler. Co to oznacza w praktyce? W tym wypadku każdy może pomóc – wystarczy wpłacić dowolną sumę na https://pomagam.pl/zwierzeta-podhala/ lub po prostu zrobić zakupy w sklepie internetowym Schronisko Smaków. Jeszcze inną formą pomocy jest podzielenie się informacją o akcji w mediach społecznościowych, co również jest bardzo istotne.

Fundacja Zwierzęta Podhala – historia, która czeka na happy end

Fundację Zwierzęta Podhala założyły dwie wspaniałe kobiety, które działały wcześniej w organizacji OTOZ Animals – Mariola Włodarczyk i Anna Gregorska. Fundacja powstała wiosną 2019 roku i od tamtej chwili stała się domem dla poszkodowanych zwierząt gospodarskich oraz domowych.

Celem fundacji Zwierzęta Podhala jest ratowanie podhalańskich zwierząt – psów, kotów, a także koni, które zostały skrzywdzone przez los. Podopieczni Fundacji pochodzą z domów, w których je bito i maltretowano, dlatego pomoc tych dwóch kobiet jest nieoceniona. Uratowane zwierzaki znajdują bowiem właściwą opiekę i schronienie, a  w końcowej fazie pobytu również nowych i kochających opiekunów.

Ze względu na utratę siedziby dalsze funkcjonowanie Fundacji Zwierzęta Podhala stanęło pod znakiem zapytania. Schronisko Smaków Magdy Gessler nie ustaje w poszukiwaniach nowego lokum, na które potrzebne są środki finansowe. Wraz ze Schroniskiem Smaków Magdy Gessler masz szansę pomóc podopiecznym Fundacji, których los skrzywdził już wystarczająco. Pamiętaj, że dobro wraca! Link do zbiórki dla przypomnienia – https://pomagam.pl/zwierzeta-podhala/.

Źródło: Materiały prasowe

Komentarz