Zabawa psychologiczna. Wybierz piórko i odkryj swoją wyjątkową moc

Każdy z nas posiada w sobie wielką moc. Czasami odkrywamy ją przypadkowo, kiedy ujawnia się w szczególnych sytuacjach, a być może, dzięki niej, już od dawna przyciągamy właściwych ludzi do swojego życia?

Niektóre cechy, takie jak dobre serce czy wrażliwość, mogą być w dzisiejszych czasach uznawane za niepożądane, nie ma ku temu powodów. Dowiedz się, jaka pozytywna cecha drzemie właśnie w tobie i naucz się wykorzystywać ją w pozytywnym celu.

Wystarczy, że wskażesz symbol, który jest ci najbliższy. Pamiętaj, aby kierować się intuicją, najlepsze jest pierwsze skojarzenie.

 

piórko

Piórko numer 1

Twoja niezwykła moc to odporność na przeciwności losu. Nawet największe problemy nie są w stanie zatrzymać cię w ścieżce rozwoju. Jesteś osobą pozytywną, aktywną i gotową do pokonywania przeszkód. W każdej porażce i rozczarowaniu potrafisz znaleźć coś dobrego i wyciągnąć odpowiednią lekcję.

Piórko numer 2

Twoją wyjątkową mocą jest kreatywność. Masz artystyczną duszę, która lubi tworzyć i wyrażać emocje. Nie boisz się działać pod wpływem impulsu, a w miłości jesteś bardzo namiętna. Możesz wykorzystać tę umiejętność, aby pomóc rozwiązać innym problemy, z którymi sami sobie nie radzą. Swoim wdziękiem sprawiasz, że ten świat jest piękniejszy.

Piórko numer 3

Piórko numer 3 symbolizuje intuicję. Masz zdolność do błyskawicznej oceny sytuacji, zamiarów innych ludzi i zauważenia zagrożenia. Jeśli wybrałaś ten numer, oznacza to, że wiesz jak posługiwać się potężnym narzędziem, jakim jest nasz wewnętrzny głos. Z nim na pewno nigdy się nie zgubisz.

Piórko numer 4

Masz w sobie jedną z najszlachetniejszych mocy, czyli hojność. Potrafisz wybaczać i jesteś skłonna do poświęceń. Niektórzy zazdroszczą ci moralnego kręgosłupa i dobrego serca. Twoje mądre rady przyniosły już ulgę niejednej osobie.

Piórko numer 5

Twoja magiczna moc to empatia. Dzięki niej doskonale rozumiesz nastroje, emocje i intencje innych osób. Czasami masz wrażenie, jakbyś sam je czuł. Przyjaciele wiedzą, że zawsze zrozumiesz ich perspektywę i czują się przy Tobie bezpiecznie. Takie osoby jak Ty wnoszą do naszego otoczenia mnóstwo światła!

Komentarz