Gwiazda posprzątała śmieci po niechlujnych sąsiadach

Piosenkarka Annie Lenno, znana z zespołu Eurythmics, opublikował na profilu społecznościowym zajęcie, na którym widać, jak zbiera śmieci podczas codziennego spaceru. Podzieliła się też informacją o tym, co jej sąsiedzi wyrzucają na pobocza drogi.

– W trakcie spacerów zbieram moim cudownym, limonkowym, błyszczącym metalicznym patyczkiem śmieci z pobocza drogi – napisała mieszkanka Beverly Hills.

„Bylibyście zdumieni tym, co znajduję. Dzisiejsze skarby obejmują: pęknięty obiektyw aparatu fotograficznego, monetę, trzy piłki tenisowe, piłeczkę golfową, mnóstwo niedopałków papierosów, plastikowe torby, plastikowe kubki do kawy, plastikowe butelki, nakrętki do butelek, puszki po napojach, opakowania pizzy na wynos, papierowe ręczniki, chusteczki…” – wyliczała Lennox.

Post skomentowała jej starsza córka Lola, która również jest piosenkarką.

„To twoje najlepsze zdjęcie! Kocham Cię i dziękuję za utrzymywanie okolicy w czystości” – napisała.

Fani Annie Lennox docenili przede wszystkim jej odległy od gwiazdorskiegostyl życia. Piszą, że również zbierają śmieci: w parkach, na licach, na plaży. Nawet woreczki z psimi kupami, które ludzie porzucają przy drodze.

Jedna z komentatorek zapytała, gdzie można kupić taki „cudowny, limonkowy, błyszczący patyczek do zbierania śmieci”. Nie została jednak odesłana do konkretnej marki czy firmy. Annie Lennox odpisała, że wystarczy po prostu wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło: „chwytak do śmieci”

Za to swojej córce, Loli, odwdzięczyła się wpisem, w którym poleca jej najnowszy, „wpadający w ucho”, singiel: „Back At Wrong”. Szkocka piosenkarka solowa, była wokalistka i kompozytorka duetu Eurythmics zasłynęła m.in. z niezapomnianego utworu „Why”.

Komentarz